2021-09-06
Aktualności
Uwaga studenci !!!

Ponownie przypominamy, że dnia 10 października 2021r. upływa termin zakończenia przyjmowania wniosków w ramach Modułu II dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2021/2022 ( pozostałych wnioskodawców obowiązuje termin 30 września 2021r.)

Wszystkie osoby niepełnosprawne gorąco zachęcamy do założenia Profilu Zaufanego na platformie ePUAP i złożenie wniosku o dofinansowanie w formie elektronicznej, z użyciem systemu SOW. Złożenie wniosku o dofinansowanie w systemie SOW może być pierwszym, ale jakże ważnym krokiem zmierzającym do korzystania z zalet całej gamy usług i instrumentów dostępnych w przestrzeni publicznej dla posiadaczy podpisu elektronicznego/Profilu Zaufanego na platformie ePUAP.

Na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie dostępna jest zakładka Aktywny Samorząd 2021, gdzie można zapoznać się z warunkami uczestnictwa w programie oraz zakładka SOW, gdzie bezpośrednio można zalogować się do systemu. W zakładce dostępne są również instrukcje logowania w systemie SOW.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą programu.


PCPR Pleszew 2007-2023