2020-10-12
Aktualności
Podsumowanie i koncert dla wolontariuszy z Lokalnego Centrum Wolontariatu w Pleszewie

Wolontariusze skupieni wokół Powiatowej Świetlicy Środowiskowej dla młodzieży dojeżdżającej w Pleszewie brali udział w 10 edycji Biegu Przemysława i Przemusia. Ochotnicy między innymi zajmowali się biurem zawodów, gdzie wydawali biegaczom pakiety startowe. Inni wolontariusze dbali o zbiórkę osób, prawidłową kolejność oraz porządek grup biegowych. Na mecie pomocnicy wręczali biegaczom medale oraz wodę. Wydarzenie organizowały Planty Pleszew Spółka Sport oraz Dom Kultury w Pleszewie.

23 września 2020 roku odbyło się podsumowanie i koncert dla wolontariuszy z Lokalnego Centrum Wolontariatu w Pleszewie, które mieści się przy Powiatowej Świetlicy Środowiskowej dla młodzieży dojeżdżającej w Pleszewie.

Wydarzenie odbyło się w Domu Kultury w Pleszewie a podczas koncertu wystąpiła młoda i utalentowana wokalistka KATHIA. Po zakończonym występie doceniliśmy wolontariuszy zaangażowanych w wdrażanie innowacji czyli aplikacji SOS Homini oraz udział w tegorocznym Biegu Przemysława i Przemusia. Aktywni ochotnicy otrzymali od Centrum Wolontariatu kubki termiczne oraz skarpety z logo wolontariatu.


PCPR Pleszew 2007-2021