2013-05-13
Aktualności
II Pleszewska Gra Miejska „730 lecie Pleszewa”W imieniu organizatorów informujemy:

27 czerwca 2013r. (czwartek) o godzinie 10:00, rusza kolejna, już II Pleszewska Gra Miejska z okazji 730-lecia Pleszewa. Na dobry początek DNI PLESZEWA!

Jeżeli posiadasz najwspanialszych przyjaciół, z którymi łączy Cię wspólna pasja i jesteście jedną zgraną paczką, działacie w stowarzyszeniu, klubie sportowym, Kole Gospodyń Wiejskich, grupie nieformalnej, grupie uczniowskiej- zgłoś swoją drużynę!

Do kiedy?

Do 10 czerwca 2013 r. na formularzu pobranym ze strony www.wolontariat.pleszew.info

Kto może wziąć udział w IIPGM:

Do uczestnictwa zapraszamy osoby w wieku od lat 13 do 113! (w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest w drużynie pełnoletni kapitan). Drużyna musi liczyć od 4 do maksymalnie 5 osób. Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, grup nieformalnych, grup pracowniczych, reprezentacje osiedli, amatorskie grupy sportowe i każdego kto zechce się przyłączyć!

Tematyka gry?

To oczywiście historia Pleszewa, jego ciekawe miejsca i ludzie z nim związani. Wszyscy uczestnicy w nietuzinkowy sposób zdobędę wiedzę o historii miasta Pleszewa.

Nagroda główna dla zwycięskiej drużyny: pięć karnetów (dla każdego członka drużyny) z darmowymi wejściówkami na 5 imprez organizowanych przez UMiG oraz DK w Pleszewie: kino, koncerty, kabarety itd. do wyboru (każdy karnet po 5 wejściówek- w sumie dla zwycięskiej drużyny 25 darmowych wejściówek). Dodatkowo- uroczysta kolacja dla zwycięskiej drużyny ufundowana przez Hotel Karczma Stara Stajnia w Zawidowicach.

Dla wszystkich uczestników gry: unikatowe upominki związane z obchodami 730-lecia Pleszewa.

Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje:

Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla młodzieży dojeżdżającej w Pleszewie- CENTRUM WOLONATARIATU przy ul. Św. Ducha 5/13.

Więcej informacji oraz REGULAMIN na naszej stronie internetowej www.wolontariat.pleszew.info (oraz w załączniku) lub pod numerem telefonu: 62 7427 680. Nie zastanawiaj się, dołącz do nas i poczuj smak prawdziwej przygody!

Do udziału w Grze zapraszają Centrum Wolontariatu w Pleszewie oraz urząd Miasta i Gminy w Pleszewskie.

Formularz zgłoszeniowy - do pobrania w formacie word
Regulamin II Pleszewskiej Gry Miejskiej z okazji 730- lecie Pleszewa - do pobrania w formacie pdf

PCPR Pleszew 2007-2021