2017-06-05
Aktualności
Zapraszamy do udziału w VI Pleszewskiej Grze Miejskiej „Zadbaj o ZIEMIĘ - zmieniaj świat i siebie”! 22 czerwca 2017r. (czwartek) od godziny 10.00


22 czerwca 2017r. (czwartek) o godzinie 10.00, rusza kolejna, VI Pleszewska Gra Miejska

„Zadbaj o ZIEMIĘ- zmieniaj świat i siebie”!

W tym roku podczas gry uczestnicy uratują rzekę NER, poznają życie pszczół, zajmą się oczyszczaniem miasta z nieczystości i będą rywalizować z innymi grupami. Na dobry początek DNI PLESZEWA 2017r!

Jeżeli posiadasz najwspanialszych przyjaciół, z którymi łączy Cię wspólna pasja i jesteście jedną zgraną paczką, chodzicie razem do szkoły, działacie w stowarzyszeniu, klubie sportowym, Kole Gospodyń Wiejskich, grupie nieformalnej, grupie uczniowskiej- zgłoś swoją drużynę!

Do kiedy zgłoszenia?

Do 14 czerwca 2017 r. (środa) na formularzu pobranym ze strony www.wolontariat.pleszew.info (zgody rodziców potrzebne są na STARCIE 22 czerwca).

Można złożyć osobiście w:

Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla młodzieży dojeżdżającej

ul. Św. Ducha 5 (Dom Rzemiosła I piętro) Pleszew

nr telefonu 664054396

lub przysłać e-mailem wolontariat.pleszew@gmail.com (wtedy bez podpisu)

Kto może wziąć udział w VI PGM:

Do uczestnictwa zapraszamy osoby w wieku od lat 13 do 113! (w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest w drużynie pełnoletni kapitan). Drużyna musi liczyć 5 osób (z kapitanem). Zapraszamy przedstawicieli szkół, stowarzyszeń, grup nieformalnych, grup pracowniczych, reprezentacje osiedli, amatorskie grupy sportowe i każdego kto zechce się przyłączyć!

Tematyka gry?

Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój a w skrócie świadome działania na rzecz planety Ziemia i życia istot na Ziemi (ludzi, zwierząt, roślin).

Uczestnicy gry wykonają szereg zadań podczas których zdobędą wiedzę o środowisku naturalnym i odwiedzą miejsca w Pleszewie poddane rewitalizacji. Zadaniem drużyn będzie odnalezienie METY i zebranie jak największej liczby punktów.

W tym roku wprowadzamy nowoczesne technologie: qr kody, aplikację KAHOOT oraz aplikację e-food, które uczestnicy muszą mieć zainstalowane na co najmniej jednym urządzeniu (np. smart fonie) z dostępem do Internetu.

Nagroda główna dla zwycięskiej drużyny: nowoczesne kubki termiczne na ciepłe i zimne napoje.

Dla wszystkich uczestników gry i wolontariuszy: silikonowe bidony do wody z logotypem VIPGM.

Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje:

Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla młodzieży dojeżdżającej w Pleszewie - LOKALNE CENTRUM WOLONATARIATU przy ul. Św. Ducha 5/13.

Więcej informacji oraz REGULAMIN (zgoda rodziców i FORMULARZ) na naszej stronie internetowej www.wolontariat.pleszew.info lub pod numerem telefonu: 664054396

Nie zastanawiaj się, dołącz do nas i poczuj smak przygody!

Organizatorzy:

- Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla młodzieży dojeżdżającej w Pleszewie- Lokalne Centrum Wolontariatu w Pleszewie

- Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie

- Dom Kultury w Pleszewie

- ZHP Hufiec Pleszew

- Fundacja ANIMACJA

Zaproszenie - pobierz dokument w formacie pdf
Regulamin - pobierz dokument w formacie pdf
Formularz zgłoszeniowy - pobierz dokument w formacie pdf
Zgoda rodziców - pobierz dokument w formacie word

PCPR Pleszew 2007-2019