2017-11-06
Aktualności
Zaproszenie do udziału w projekcie CEMS Chanc - 4 dniowy cykl warsztatów dla młodzieży


Fundacja EY jako partner merytoryczny wydarzenia, zachęca do udziału w projekcie CEMS Chance.

CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Najbliższa, jedenasta już edycja projektu, odbędzie się w dniach 5-8 grudnia 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 1-14 listopada poprzez formularz na naszej stronie internetowej https://www.facebook.com/CEMSchance/. Do udziału w jedenastej edycji projektu zaproszonych zostanie 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


PCPR Pleszew 2007-2019