2017-12-15
Aktualności
500 zł zebraliśmy na leczenie i rehabilitacje SYLWII Bocianowskiej!

Rok temu nasza wolontariuszka Sylwia Bocianowska uległa wypadkowi, który przykuł ją do łóżka i pozbawił świadomości. Aktualnie Sylwia przebywa w szpitalu i planowane jest wybudzanie jej ze śpiączki. Na to wszystko jednak potrzebne są pieniądze. Sama modlitwa, życzenia, nie wystarczą. Dlatego z całym naszym wolontariackim, pleszewskim kręgiem organizujemy między nami zbiórki pieniędzy, po to by wspomóc rodzinę Sylwii, w wybudzeniu, w rehabilitacji i codziennym funkcjonowaniu.

Wolontariusze przesyłają pieniądze na subkonto stworzone do zbierania pieniędzy na leczenie naszej koleżanki. Dodatkowo Świetlica Pleszew Centrum Wolontariatu zorganizowała zbiórkę pieniędzy wśród wolontariuszy biorących udział w Wielkopolskim Dniu Wolontariatu w Poznaniu - zebrano 500 zł.

W naszym życiu nic nie jest przewidywalne ani trwałe. Nic nie jest dane raz na zawsze. Spotyka nas mnóstwo dobrych rzeczy, ale w naszym otoczeniu tragedii niestety też nie mało.

Dziękujemy Wolontariuszom!

W spotkaniu i do akcji włączyli się wolontariusze Zespołu Szkół w Choczu Ciepłe Serce Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach Gimnazjum nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie Pleszewska Dwójka Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie. Poza tym duża ekipa ze szkół ponadgimnazjlanych: ZST Pleszew Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie. No i Świetlica Pleszew Centrum Wolontariatu.

Już nieraz udowodniliście, jak bardzo można na was liczyć w obliczu podbramkowej sytuacji.

Może Ty też chcesz się dołączyć do zbiórki ? wiecej info w linku -->

https://www.facebook.com/pomozsylwiisieobudzic/

Sylwii życzymy, powrotu do zdrowia.


PCPR Pleszew 2007-2019