2018-09-03
Aktualności
Wizyta gości z GPS Wilhelmshaven

Od 30 sierpnia 2018 roku do 01 września 2018 roku gościliśmy delegację z zaprzyjaźnionej organizacji zajmującej się aktywizowaniem różnych grup społecznych, dostosowaną do potrzeb i oczekiwań lokalnej społeczności - Gemeinnützige Gesellschaft für Paritätische Sozialarbeit mbH.

W czerwcu bieżącego roku delegacja z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie oraz Starostwa Powiatowego w Pleszewie miała przyjemność uczestniczyć w obchodach 50 istnienia GPS Wilhelmshaven. Cieszyliśmy się wtedy wspólnie z wielu osiągnięć porównując progres, który się wydarzył w ciągu tych lat.

Otwarcie Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach było doskonałą okazją, aby pokazać naszym przyjaciołom jak my dbamy o potrzeby osób niepełnosprawnych.

Oprócz uczestnictwa w tej uroczystości delegacja z Niemiec mogła zapoznać się z funkcjonowaniem Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie, wymienić się spostrzeżeniami podczas wspólnych dyskusji. Znalazła się również chwila na zwiedzenie pięknego Parku w Gołuchowie oraz Zamku.

Fot. nasze miasto pleszew / PCPR Pleszew


PCPR Pleszew 2007-2019